SERVİSLERİMİZ

 • Bilgisayarlı Balans Ayarı

  Bilgisayarlı Balans Ayarı

  Aracınızın 6 ayda bir balans ayarına ihtiyacı vardır.Bubakım düzenli olarak yapılmassa ; lastikte düzensizaşınma, direksiyonda titreme, bilyalarda ozulmalar meydana gelir.

  Bilgisayarlı Cemb balans makinası sayesinde 1 gr dahi olsa hassas şekilde ayar yapılmaktadır.Aracınızda konfor ve sürüş emniyetini bu şekilde sağlayabilirsiniz.

 • Bilgisayarlı Fren Test

  Bilgisayarlı Fren Test

  Güvenli sürüş için en önemli faktör olan frenlerin,sağlıklı çalişması kesinlikle gerekmektedir. Zamanla aracınızın frenlerinlerinde dengesizlik, güvensizlik, ayar bozuklukları meydana gelmektedir. El freni ve normal frenlerde tutarsızlık olmaktadır. iki teker arasındaki fren tutma kabiliyeti %30'dan fazla göstermesi tehlikelidir. Ve muayeneden geçmemektedir.

  Bunu engellemek için servisimizde Corghi bilgisayarlı fren test makinası mevcuttur.Muayeneden geçmeyen araçlar için test ve tamir yapılmaktadır.

 • Dijital Jant Düzeltme

  Dijital Jant Düzeltme

  Olumsuz yol koşulları yüzünden eğilen çelik ve sac jantlarınız ; yine bilgisayarlı, hassas ölçümlü Atek Professional Jant Düzeltme makinasi sayesinde düzeltilmektedir.

  Jantınızın eğilmiş olması halinde;lastiklerde hava azalması,balans ayarlı bozulması, rulman bozulması, lastik düzensiz aşınması gibi sorunları yaşarsınız.

 • Eksoz Emisyon Ölçümü

  Eksoz Emisyon Ölçümü

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan aldığımız yetki ile emisyon değerleriniz ölçülmektedir ve aracınız standart değerlere uyuyorsa eksoz emisyon pulu verilmektedir.

  Aracınızın eksoz emisyon süresi geçtiyse 855 TL ceza ödemek zorunda kalabilirsiniz.

 • Jant ve Lastik Yıkama

  Türkiye ilk ve tek Jant ve Lastik yıkama makinesi cem oto serviste

 • Kameralı Rot Ayarı

  Kameralı Rot Ayarı

  Rot ayar cihazımız Hunter, 4 kemralı sistem, Hawk eye modelidir.Bütün araçların fabrikasyon çıkış açılarının bilgilerini barındırır. Aracınızın rotu ayarlanırken fabrika ayarları baz alınır.Araçlarınızın rot ayarlarından önce , ön düzen kontrolü yapılır. Gerekirse ön düzen tamiri yapılıp daha sonra rot ayarına geçilir.Tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji makinalarımız sayesinde aracınızın rot yarı tamamlanır.

  Ayrıca Mercedes, BMW, Opel, Honda gibi araçların arka tekerlerde de rot ayarı vardır.Bu araçlarında rot ayarları sorunsuz şekilde yapılmaktadır.

 • Kampana Disk ve Torna

  Kampana Disk ve Torna

  Zamanla aşınan diskleriniz ve kampanalarınız, frene bastığınız zaman titremelere yol açmaktadır. Torna makinamız sayesinde disk ve kampanalarınız torna yapılarak eski durumuna getirilmektedir.

 • Lastik Oteli

  Lastik Oteli

  Yaz Kış lastiklerinizi değiştiriyorsunuz ve çıkarttığınız 4 lastiğiniz mevsimine göre yaz yada kış saklamak problem oluyor sizin için. Bu problemi biz çözüyoruz.

  Diyelim ki kış ayındayız ve 4 adet kış lastiği alacaksınız yaz lastiklerini ne yapacaksınız ? Yada tam tersi. Birinci ihtimal paketleyip lastikleri bodruma yada balkona koymak, iyi ihtimalle iş yerinizde bir depoya kaldırmak yada evinizin garajında saklamak.. Cem Oto Servis lastik oteli hizmetinden yararlanmak..

  Saklanacak lastiklerinizi etiketliyoruz bilgisayar sistemimizde datalarımıza kayıt ediyoruz, otelimizde misafir ediyoruz, siz bir gün önceden plakanızı 0346 221 11 15 yada 0542 58 58 010 nolu telefonlardan bildiriyorsunuz ertesi gün servisimizde lastikleriniz takılmak üzere hazır bekliyor..Bu hizmetten firmamız ücret almıyor.

 • Lazerli Far Ayarı

  Lazerli Far Ayarı

  Araçlarınızın farlarında fabrika ayarlarında zamanla bozulma olmaktadır. Bu da sizin gece sürüşlerinizde, önünüzü görememek veya karşıdaki gelen aracı rahatsız etmek gibi sorunlara yol açmaktadır.Lazerli far ayar makinamızda araçlarınızın far ayarları orjinal fabrika ayarlarına göre ayarlanır.

 • Ön Düzen-Fren Tamiri

  Ön Düzen-Fren Tamiri

  Aracınızın alt takım tamirleri, amortisör değişimi, fren balatası, disk değişim ve ayarı, yağ-filtre değişimi, antifiriz değişimi uzman ekibimize yapılmaktadır. Her türlü model ve marka araçlarınınız sağlıklı bir şekilde bakımdan geçmektedir.

  TÜV Türk'ün belirlediği standartlara göre, aracınızı muayeneye hazırlıyoruz. Araç muayeneden,ilk seferde geçebiliyorsunuz.

  Aracınızı bilgisayarlı fren test makinasında test ederek, muayene öncesi son kontollerini yapmaktayız.

 • Araç Klima Gazı Dolumu

  Araç Klima Gazı Dolumu

  Klimanın gaz dolumunu aksatmamak gerekir. Periyodik bakımda da kontrol edilmesine rağmen bazen ihmal edilen klima gazı eksildiğinde klima soğutma veya ısıtma işlevini yerine getiremez olur. Ayrıca gereksiz çalışarak enerji tüketir. Klima gaz dolumu için Cem Oto Servis noktasından randevu alabilirsiniz.

  Klima soğutma yapmıyorsa genellikle gazdan şüphelenmek gerekir ancak soğutma yetersizliğinin birden fazla nedeni olabilir. Klima çalışır durumdayken boruları kontrol ettiğinizde karlanma-buzlanma varsa gaz bitmiş olabilir.

  Aracınızın klima gaz dolumunu garantili olarak Cem Oto Serviste itinayla yapmaktayız